Hakkımızda

1960 Yılında Ekrem KURTULUŞ tarafından kurulan firmamız 1988 yılından itibaren Gürsel KURTULUŞ yönetiminde 45 yıldır terlik sektöründe hizmet vermekte ve bu deneyimini şimdilerde üretimini yapmakta olduğu terliklere yansıtmaktadır. Şirketimiz, kısa zamanda Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında tanınan ve güvenilen bir ticari marka olmaktan gurur duymaktadır.

Ayak sağlığına ve şıklığa verdiği önemle, üretimini yaptığı modellerin Türkiye’nin büyük ve seçkin marketlerinde satışa sunulması ve bunun yanında aranılan bir marka ayrıcalığına erişmesi, şimdilerde günümüz Türkiye’sinde tüketicilerin, sağlığa, şıklığa ve dayanıklılığa verdiği önemin bir ispatı olarak görülmektedir.

Şirketimiz, gerek bizleri bu günlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır karşılıklı bir dayanışma içerisinde ticari kuruluşlara ve şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanlarımıza teşekkür eder.

Misyon

Avşa Terlik çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Vizyon

Avşa Terlik, kadın terlik sektöründe Türkiye’nin yerli ve milli markası olarak dünyaya açılmayı ve adını duyurarak kalıcı olabilmeyi hedeflemektedir.